Sürme İzolasyon

Sürme İzolasyon

Sürme İzolasyon

Sürülebilir Su yalıtım işlemi zeminden gelen yeraltı suları, yağmur suları izolasyonu amacı ile yapılan drenaj sistemi başta olmak üzere temelde şap, hasır üzerinde, yüzme havuzlarında, içme suyu depolarında kalebodur altlarında banyo, mutfak wc vb. ıslak hacimlerde , su depolama amaçlı tesislerde su ve neme karşı duvarların korunmasında, mesken amaçlı kullanılan bodrum katlarında, gezilebilen veya gezilmeyen teras çatılarda, köprü, baraj ve tünellerde uygulanmaktadır. Asit ve güneş (UV) ışınlarına karşı son derece dayanıklı ve antibakteriyel olup yosun barındırmaz.

KULLANIM ALANLARI
Köklü ve büyük problemlerden birisi olan izolasyon sorunlarının oluşturduğu sıkıntı ve stresi tamamen kaldırmak adına direkt sonuç çözüm ilişkisi sağlar.

Bütün yüzeylerin su ve kimyasallara karşı koruma ve izolasyonlarında, Zemin kaplamalarında temel izolasyondur. Soğuk hava depolarında, derz çatlaklarında, asit alkali ve korozif kimyasallara karşı dayanıklıdır. Islak zeminlerde fayans altı ve üstü izolasyonlarda, Çatı (uzay çatı), Cam Tavan, Saç tavan, Teras, Yan, Cephe, Temel, Tavan , Oluk, Ahşap alanlar, Tekne , Yüzme Havuzu Alanlarda Güvenle Kullanılır. Yosun Barındırmaz ve ANTİMİKROBİYEL’dir.

Drenaj, temel uygulamaları, banyo, havuz savakları havuz içi gibi ıslak zeminlerde dış etkenlere devamlı surette açık olan teras, çatı, uzay çatı , cam tavan, ahşap alanlarda yoğun uygulanmaktadır.

SÜRME İZOLASYONUN AVANTAJLARI
Alkalilere ve baz asitlere dayanıklı olup, korozyondan korur. Mantar ve bakterilerden etkilenmez. Solvent içermediğinden güvenle kullanılabilir. Sağlığa ve çevreye hiçbir zararı yoktur. UV ışınlarından etkilenmediği için, güneşe karşı dayanıklıdır. Aşırı sıcak ve soğuktan etkilenmez (-45°, +280°) Sürtünme ve Darbelere karşı dayanıklıdır. Boşluk ve çatlakları kapatma özelliğine sahiptir. Elastikdir, Hızlı kurur ve Uzun ömürlüdür.

RENK SEÇİMİ
Renk beyaz ve mavi, proje çalışmasında istenilen renk üretim esnasında elde edilir.

GARANTİ SÜRECİ
Uygulamayı Yapmış olduğumuz alanları kapsar ve garanti süreci 5 Yıl’dır.