Ön yükleyici Kapat

Bizler Kimiz Neler Yapıyoruz ?

AB İzolasyon Ocak 2016 tarihi itibari ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. AB İzolasyon Türkiye’nin birçok şehrinde çok sayıda özel projelerde göstermiş olduğu başarılarıyla dikkat çekmiştir. Dünya izolasyon sektörünün vazgeçilmez çözüm ortağı olan AB izolasyon, uygulama hizmetlerine başlayarak sektöre yenilikler katmayı hedeflemiştir. Türkiye operasyonunda uzmanlar ve özel uygulama araçları ile izolasyon projelerindeki zorlu sorunları uzmanlığı ile kolayca çözebilmiş ve sektöre 2016 Ocak ayından itibaren katkıda bulunacak şekilde organize olmuş ve ülkemizde kısa sürede saygın birçok firmanın önemli projelerinde başarılara imza atmıştır.

Su yalıtımı konusunda teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç olan Antalya'da bu açığı kapatmak ve hizmet verebilmek için faaliyetlere başlayan AB İzolasyon bu konuda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Çevrenin, doğal kaynaklarının korunması ve yapıların güvenliği için maksimum özen gösteren AB İzolasyon, uzman kadrosu, detaylı çözüm önerileri ve teknik desteği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Misyon

Firma olarak turizmin başkenti Antalya ve çevresinde çok yıldızlı otel, tatil köyü projelerinde, inşaatlarda ve çeşitli projelerde; su yalıtımı çalışmalarımız devam etmektedir. Yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde kendimizi geliştirerek ve koyduğumuz hedeflere ulaşarak tedarikçilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyon

Türkiye’de enjeksiyonlu akrilik jel dönemini başlatan ve uygulayan ekipler bünyemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Ab İzolasyon
Cengiz Durmuş
CEO & Ab İzolasyon Kurucusu